Loading...
O firmie 2017-08-10T12:46:17+00:00

Masz do nas pytanie ?

USTARBOWSKI TRUCK-CENTER

Firma Ustarbowski Truck Center powstała w roku 1994. Posiadamy dwa oddziały, w Gdańsku oraz w Gdyni, a w nich hale z czterema stanowiskami roboczymi, pełne zaplecze techniczne (tokarnia, ślusarnia, spawalnia) oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę techniczną . Posiadamy komputer diagnostyczny, który umożliwia obsługę aut pogwarancyjnych.

Od początku istnienia zajmujemy się naprawą samochodów ciężarowych . Firma wykonuje naprawy wszelkich pojazdów użytkowych, podwozi, zespołów, czy zabudów. Ważnym elementem jest wykorzystanie w naprawach części zamiennych, opartych na dostawach od sprawdzonych partnerów. Od początku działalności firma Ustarbowski Truck Center rozwinęła stałą współpracę z kilkudziesięcioma klientami. Dbałość o wysoki poziom usług, oraz terminowość ich wykonania sprawia, iż firma Ustarbowski Truck Center świadczy stale usługi na terenie Trójmiasta.

Opinie naszych klientów

„Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i fachowo. Diagnostykę oraz naprawę wykonano w ciągu jednego dnia. Świetna obsługa i podejście do klienta. W przyszłości z pewnością będą korzystał z usług tego serwisu. Zdecydowanie polecam!”

Kamil

„Nie była to pierwsza wizyta w tym warsztacie. Dostałem telefon z szacowanymi kosztami naprawy, zgodziłem się i już po kilku godzinach wszystko było zrobione. Jak zwykle się nie zawiodłem. Gorąco polecam!”

Rafał

„Zdecydowanie polecam! Świetny kontakt telefoniczny (wysłano mi także fotografie obrazujące usterkę), dokładna informacja o wycenie i ew. kosztach dodatkowych. Usługa wymiany klocków i tarcz wykonana ekspresowo, tego samego dnia auto było do odbioru. Przy odbiorze zwrócono mi zużyte części. ”

Alicja

Obsługujemy między innymi marki takie jak :